
FP11085_lisa2 - RS-Clip
LED sočiva i sklopovi Jednokrevetni objektiv
Opis
LEDIL LED2 LED rasvjetna sočiva su 9,9 mm, a promjera promjera 10 mm s ljepilom ili isječkom kompatibilnom sa do 3535 LED paketima. LEDIL LED2 LED svjetlosne leće imaju mali otisak pogodan za uski izgled PCB-a. Ove LED rasvjetne leće su minijaturne totalne interne refleksije (TIR) sočiva za nakit, svjetla za čitanje, baklje i prednja svetla.
Karakteristike
- Mali otisak pogodan za uski izgled PCB-a
- Varijanta promjera 9,9 mm s ljepilom ili kopčom
- Kompatibilan sa do 3535 veličina LED paketa
- Raznolik izbor uglova snopa u rasponu od stvarnog mjesta do široke, uključujući ovalni uzorak
Aplikacije
- Nakit
- Svjetla za čitanje
- Baklje
- Prednja svetla
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Ledil |
| Kategorija proizvoda: | LED sočiva i sklopovi |
| Rohs: | Detalji |
| Doseg - SVHC: | Detalji |
| Vrsta proizvoda: | LED sočiva |
| Tip: | Sklop objektiva |
| Prečnik: | 9,9 mm |
| Ugao gledanja: | 18 deg |
| Pakovanje: | Rasuti |
| Marka: | Ledil |
| Boja: | Jasan |
| Visina: | 7 mm |
| Dužina: | 9,9 mm |
| Količina tvorničke paketa: | 100 |
| Stil: | Okrugli |
| Podkategorija: | LED rasvjeta |
| Stil prekida: | Klipovi, ljepilo |
| Širina: | 9,9 mm |
| Težina jedinice: | 0.015062 oz |
Popularni tagovi: FP11085_lisa2 - RS - CLIP, China FP11085_lisa2-RS-Clip proizvođači, dobavljači, tvornica, Cs15418_strada-ip-2x6-scl, Ledil objektiv
Sljedeći:Cs16577_stradella - IP-28-VSM
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







