
Opis
Srednja dobro XLG {-320 315 W Konstantni režim napajanja LED upravljački programi imaju visok napon izlaz sa radom od 100VAcdo 305VAcI trenutne ocjene u rasponu od 1050mA do 1800mA. Uz visoku efikasnost do 94,5%, sa dizajnom bez obožarača, XLG - 320 LED drajveri rade od -40 stepena do +85 stepen sa slobodnim konvekcijama vazduha. Metalno kućište IP67 omogućava upotrebu u zatvorenim i vanjskim aplikacijama. Inovativna sposobnost prilagodbe okoliša pruža pouzdanu moć da svijetli razne LED diode u širokom rasponu okruženja. Ove napajanje u skladu sa IEC 61347 / GB7000.1-2015 i UL8750 međunarodnim sigurnosnim propisima. Izlazni i zatamnjeni krug su u skladu s propisima i izolacijom, osiguravajući sigurnost i korisniku i sustavu svjetiljke tokom instalacije.
Karakteristike
- Široko 100VAcdo 305VAcRaspon ulaza, klasa I
- Potpuna snaga snage na 75% do 100% stalnog načina rada napajanja
- Metal, IP67 kućište pogodno za vanjske aplikacije
- Zaštita od prenapona sa 6kV / 4kV
- 3 - u - 1 zatamnjenje (Dizajn prigušenog i izolacije)
- Kratki spoj, preopterećenje, prenapona i preko- zaštite temperature
- Typical lifetime of >50.000 sati
- 5-godišnja garancija
Aplikacije
- Osvjetljenje zaljev
- Faza rasvjeta
- Rasvjeta reflektora
- Ribolovna rasvjeta
- Rasvjeta hortikulture
- Rasvjeta stadiona
- DMX napajanja
- Vrste "HL" za upotrebu u klasi I, Division 2
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač: | Značiti dobro |
| Kategorija proizvoda: | LED napajanja |
| Rohs: | Detalji |
| Način rada: | Konstantna snaga (CP) |
| Izlazna struja - kanal 1: | 5.6 A |
| Izlazni napon - kanal 1: | 30 VDC do 56 VDC |
| Izlazna snaga: | 320 W |
| Ulazni napon: | 100 VAC do 305 VAC |
| DISMMING: | Sa zatamnjenjem |
| Broj rezultata: | 1 izlaz |
| Montažni stil: | Radna površina |
| Dužina: | 246 mm (9.685 in) |
| Širina: | 77 mm (3.031 in) |
| Visina: | 39,5 mm (1,555 in) |
| Industrija: | Industrijski |
| Standard: | PFC |
| Serija: | XLG-320 |
| IP ocjena: | IP67 |
| Marka: | Značiti dobro |
| Maksimalna radna temperatura: | + 85 C |
| Minimalna radna temperatura: | - 40 C |
| Otvoreni okvir / priložen: | U prilogu |
| Proizvod: | Prebacivanje zaliha |
| Vrsta proizvoda: | LED napajanja |
| Količina tvorničke paketa: | 9 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Dio # aliases: | XLG - 320 - Ha-ph |
| Težina jedinice: | 3.197 lbs |
Popularni tagovi: XLG - 320 - Ha, Kina XLG-320-ha proizvođači, dobavljači, tvornica, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, zumbilan
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti







